KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8692280
nr 869 2280
Pastell
Tillskriven Gösta Bohm, Monogramsign GB, Kvinna, 40 x 30
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2014
kl 19:49:34
13/1 19:42:31